foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

V podhorskom prostredí Malých Karpát len 1 km od mestečka Stupava, nájdete dokonalé miesto pre váš oddych a relax – Jazdecký areál Karlov Dvor. Poloha jazdeckého areálu pri lese, umožňuje krásne vychádzky do prírody po poľných a lesných cestách. K dispozícii máme koníky rôznych veľkostí. Menšie detičky sa určite radi povozia na našich poníkoch. Súčasťou areálu je aj bar s terasou a detské ihrisko. Vezmite svoje deti a navštívte nás. Budeme sa na vás tešiť.


DANCLUB
Telefón: 0903 414 415
e-mail: danclub@danclub.sk

Jazdecký areál Karlov dvor...

Jazdecký areál v Karpatoch

U nás si dokonale oddýchnete...

O nás

Jazdecký areál Karlov Dvor sa nachádza v podhorskom prostredí Malých Karpát 1 km od Stupavy. Je zameraný na športovo-rekreačné využitie a na rozdiel od väčšiny areálov v okolí Bratislavy, ktoré sa sústreďujú prevážne na parkúr, sú u nás vytvorené podmienky najmä pre drezúrne jazdenie. Veľkou devízou tohto areálu je jeho poloha pri lese mimo zastavaných území obce, čo umožňuje krásne vychádzky do prírody po poľných a lesných cestách.

Služby: ponúkame ustajnenie koní, jazdeckú školu pre deti i dospelých, hipoterapiu, športové jazdenie, turistiku na koni atd.

V areáli sídli športový drezúrny oddiel Dan Club Stupava.

Organizujú sa tu rôzne podujatia pre verejnosť – Deň detí, Hubertove jazdy, školské, firemné aj rodinné akcie, detské narodeniny apod.

Používaním/ zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.

Zistiť viac

Súhlasím
Copyright © 2015 DANCLUB